• Wpisów:404
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 15:42
  • Licznik odwiedzin:18 487 / 1773 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ostatnio sobie słuchałam i mi się spodobała
 

 
I wreszcie. Wybierajcie która para odpada??
 

 
Może to za późno ale piszcie
 

 
Leonetta? Chętnie
 

 
Cudneee
 

 
Przyjmujemy go do siebie?
 

 
To było piękne
  • awatar Oraangee: pisze własne wiersze na blogu może coś Ci się spodoba?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
A to dla wiernych fanek
 

 
Nie zapomnijcie oglądać nowych odcinków violetty o 16
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Diego Dominguez jako Diego

Diego jest arogancki. Jest nowym uczniem studia 21. Zakochuje się w Violetcie od pierwszego wejrzenia.Rywalizuje z Leonem o jej miłość.Jest w zmowie z Ludmiłą, która chce by Violetta cierpiała.
 

 
Mercedes Lambre jako Ludmiła

Ludmiła pochodzi z dobrej rodziny. Jest odlotową, efektowną uczennicą Studio 21, co czyni ją idealną dziewczyną dla Leóna. Stara się być diwą, ale jednocześnie jest arogancką kłamczuchą i manipulantką. Ma obsesję na punkcie swojego wizerunku ipragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania. Zawsze sięga po to, czego chce.

Mimo że nie ma z Tomásem nic wspólnego, chłopak bardzo jej się podoba. Tomás z kolei ignoruje ją, ponieważ jest zakochany we Violetcie, co budzi w Ludmile obsesję i zazdrość. Uważa Violettę za wroga, ponieważ nie potrafi przyćmić jej talentu i urody.

Jak każdy czarny charakter, ma swojego poplecznika: Naty.
 

 
Jorge Blanco jako León

León jest arogancki, zarozumiały i zadufany w sobie, ale ma też dobre serce. W towarzystwie Ludmiły może sprawiać wrażenie złośliwego. W przeciwieństwie do Tomása pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem Studio 21 i posiada wielki artystyczny potencjał.

Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, by odegrać się na Tomásie, który podoba się jego dziewczynie, Ludmile. Z reguły trzyma się w szkole z resztą „paczki” i ale jest naprawdę porządnym facetem. 

 
Martina Stoessel jako Violetta

Jest bystrą i pełną energii dziewczyną, ale żyje w samotności, pod kloszem nadopiekuńczego ojca. Chociaż sama jeszcze o tym nie wie, ale odziedziczyła po mamie wyjątkowy głos. Po ojcu przejęła miłość do książek i wyjątkową inteligencję. Violetta jest spontaniczna i szczera, dlatego zawsze mówi to, co myśli. Obecnie poszukuje swojego miejsca w życiu.

Po powrocie do Buenos Aires Violetta zaczyna uczęszczać na lekcje gry na pianinie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Odkrywa tam zupełnie nowy świat, a w nim swoje prawdziwe przeznaczenie i … przeszłość. Początkowo znajomi Violetty myślą, że jest nieśmiała, ale wkrótce odkrywają jej prawdziwą osobowość.
 

 
Hej Jestem Kasia. Uwielbiam serial Violetta.Kocham Jorga Blanca
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›